بارگذاری تصویر...
ساشا سبحانی و تتلو از دوستان یکدیگر هستند و رابطه شان از طریق پویان مختاری با یکدیگر شکل گرفت. ماجرا از این قرار است که پویان و ساشا در لایوی با یکدیگر در رابطه با تتلو صحبت می کنند و سپس پویان که دوست تتلو بود، او را به لایو اضافه می کند و پس از این ماجرا ساشا و تتلو در استانبول یکدیگر را ملاقات می کنند و از این طریق با یکدیگر رابطه دوستانه بسیار عمیقی شکل می دهند و لایو های جنجالی بسیاری با یکدیگر می گذارند که هیچ موضوع مهمی نیز در آن مورد بحث قرار نمی گیرد. همراه سایت ساشا سبحانی باشید.

دوستی ساشا سبحانی و تتلو

دوستی ساشا سبحانی و تتلو تنها با صحبت در رابطه با موضوعات جنسی شکل گرفت و در تمامی لایو هایشان با به نمایش درآوردن دختران نیمه برهنه، سعی به بیشتر کردن فالوور های خود می کنند و به نوعی از دختران استفاده ابزاری می کنند. چندی پیش ساشا سبحانی و تتلو قرار به گذاشتن لایوی با یکدیگر داشتند که ساشا بالا نیامد و پس از چند دقیقه متوجه شدند که او در کامنت ها این موضوع را مطرح کرد که یک کار اداری داشته و کار اداری او به صورت یک دختر نیمه برهنه در کنارش پس از بالا آمدن در لایو مشخص شد.

آهنگ ساشا سبحانی و امیر تتلو

ساشا سبحانی و تتلو آهنگ هایی نیز با یکدیگر بیرون داده اند که به شما پیشنهاد می کنیم اگر برای گوش هایتان ارزش قائلید، آنها را گوش ندهید زیرا مانند لایو هایشان حرفی برای گفتن ندارد. کسی که حتی به طرفداران خود توهین می کند و برای انها ارزشی قائل نیست و به دلیل استفاده از موارد مخدر عقل خود را از دست داده است، نمی تواند آهنگی بیرون دهد که ارزش شنیدن داشته باشد و همکاری او با ساشا می تواند بد بودن موزیک هایش را دوچندان کند و به همین دلیل است که میگوییم اینترنت خود را برای دانلود چنین موزیکی هدر ندهید.

ارتباط ساشا سبحانی و امیر تتلو

در یکی از لایو های ساشا سبحانی و تتلو به این موضوع اشاره شد که رابطه آنها تنها بر مبنای سکس شکل گرفته است و این موضوع به این معناست که تنها در رابطه با این موضوعات جنسی صحبت می کنند و درست نیز می باشد زیرا هیچ مبحث دیگری در لایو های آنها مورد بحث قرار نمی گیرد. موضوع عجیب تر اینجاست که چگونه افراد زیادی به دیدن چنین لایو های بیهوده ای می پردازند و آیا هیچ کار مهم تر دیگری برای انجام دادن ندارند؟

واکنش ها به ارتباط این دو

کاربران واکنش های بسیاری به رابطه ساشا سبحانی و تتلو نشان داده اند زیرا این 2 مرز های زندگی بیهوده را جا به جا کرده و گویا چیز دیگری در ذهنشان به جز مسائل جنسی وجود ندارد و به همین دلیل است کاربران بسیاری به آنها توهین کرده و واکنش های تندی نشان می دهند. افراد بسیاری اما به این 2 نفر علاقه نشان می دهند که این ها همان دخترانی هستند که نیاز به کسب درآمد از طریق بدن خود دارند و درخواست بالا آمدن در لایو های آنها را می کنند.

0 / 5. 0

⚡️ ممکن است علاقه مند باشید

👇 دیدگاه شما در مورد آیا ساشا سبحانی و تتلو رفاقتی دارند؟ چیست؟

بارگذاری تصویر...
سایت abt90 ساشا سبحانی

© تمام حقوق برای وب سایت سایت abt90 ساشا سبحانی محفوظ میباشد.