بارگذاری تصویر...

ساشا سبحانی و بهاره رهنما نیز دعوایی با یکدیگر داشتند که موضوع اصلی آن، شیلا خداداد بود و این دعوا بر سر او شکل گرفت. موضوع از اینجا آغاز می شود که شیلا خداداد در یکی از مصاحبه هایش به ساشا توهین کرد و این توهین به دلیل حرف های ناسزایی بود که ساشا در رابطه با افرادی که نمی توانند درآمدزایی داشته باشند زده بود و به نوعی فخرفروشی اش در رابطه با قیمت لباس هایش کرده بود. ساشا در یک کلیپ که از خود به انتشار رسانده بود گفت که اگر نمی توانی پول در بیاوری برو بمیر و همین موضوع واکنش های تندی به همراه داشت. همراه سایت ساشا سبحانی باشید.

علت دعوای ساشا سبحانی و بهاره رهنما

پس از این که ساشا این کلیپ را در رابطه با افرادی که نمی توانند درآمدزایی داشته باشند به اشتراک رساند، شیلا خداداد در یک مصاحبه گفت که آقازاده های تازه به دوران رسیده ای که چیزی به جز قیمت کفششان برای به رخ کشیدن ندارند را نباید مورد توجه قرار داد و سپس ساشا در جواب او را تحدید به افشا مهمانی هایی که قبل از ازدواجش می رفت کرد و به همین دلیل بهاره رهنما برای حمایت از شیلا استوی گذاشت که با خوک کشتی نمی گیریم و این موضوع ساشا را عصبی تر کرد و گفت تو بیشتر پول را دوست داری که تا به حال 10 بار ازدواج کرده ای و به این صورت ساشا سبحانی و بهاره رهنما با یکدیگر دعوا کردند.

واکنش بهاره رهنما

دعوای ساشا سبحانی و بهاره رهنما به جایی کشید که هر 2 به یکدیگر توهین های بسیاری کردند و واکنش های بسیاری کاربران به این موضوع داشتند. عده ای از ساشا طرفداری کرده و عده ای طرف بهاره با گرفتند و شما خود می توانید با بررسی کلیپ هایی که از دعوا این 2 بیرون آمد، به قضاوت بر روی این مسئله بپردازید. البته که بهاره رهنما نیز چندی پیش در یکی از کلیپ هایش که در فضای مجازی به اشتراک رساند به این موضوع اشاره کرد که هرکسی تا سنین بالا باید بتواند به راحتی به درآمدزایی بپردازد و او نیز به نوعی فخر فروشی کرد و به همین دلیل این کلیپش نیز با واکنش های بسیاری رو به رو شد.

واکنش ساشا

ساشا سبحانی و بهاره رهنما به دلیل توهین هایی که به شیلا خداداد شد دعوا کردند اما در کل ما تا به حال دعوا های بسیاری را از سوی ساشا دیده ایم که مقصر نیز او بوده است زیرا لحن بسیار تندی داشته و مراعاتی در برخورد با افراد ندارد و به همین دلیل می باشد که واکنش های بسیار تندی از سوی کاربران گرفته و به او توهین های بسیاری می شود. وی در کلیپ هایی که از خود در فضای مجازی به انتشار می رساند، تنها به پول خود اتکا داشته و یا موضوعات جنسی را پیش می کشد و هیچ حرف مهمی برای صحبت ندارد.

5 / 5. 1

⚡️ ممکن است علاقه مند باشید

👇 دیدگاه شما در مورد ماجرای دعوا ساشا سبحانی و بهاره رهنما با فیلم فوش دادن بهاره رهنما چیست؟

بارگذاری تصویر...
سایت abt90 ساشا سبحانی

© تمام حقوق برای وب سایت سایت abt90 ساشا سبحانی محفوظ میباشد.