بارگذاری تصویر...
دعوای ساشا سبحانی و شیلا خداداد از آنجا شروع شد که شیلا در یکی از مصاحبه هایش به ساشا تیکه ای انداخت و ساشا سبحانی در جواب او پاسخ بسیار تندی داد. البته که این موضوع تا به حال برای ساشا بارها رخ داده است و موضوع تازه ای نیست و بارها پیش آمده که در کلیپ هایی که از خودش در فضای مجازی به اشتراک می گذارد، واکنش های بسیار تندی نسبت به افراد مختلف نشان داده است و به همین دلیل یکی از پرحاشیه ترین شاخ های مجازی ایرانی به حاسب می آید. در ادامه به بررسی این موضوع به صورت کامل خواهیم پرداخت. همراه سایت ساشا سبحانی باشید.

ماجرای دعوا ساشا سبحانی و شیلا خداداد

شیلا خداداد در یکی از مصاحبه هایش در تلوزیون به صورت غیرمستقیم بدون آوردن اسم ساشا، به او توهین کرد. وی در رابطه با شهدا به صحبت پرداخته بود که در ادامه صحبتش افزود، آقازاده هایی که در خارج از کشور تنها در رابطه با مارک و قسمت لباس هایشان صحبت می کنند، مرد نیستند و کسی که چنین کاری می کند به این معناست که حتی خود او از پوشیدن چنین لباسی تعجب کرده است و ساشا نیز در ادامه کلیپی از خود به انتشار رساند که به شیلا به شدت توهین کرد و رازهایی را در رابطه با زندگی قبل از ازدواج او فاش کرد و دعوای ساشا سبحانی و شیلا خداداد به همینجا ختم شد.

رابطه ساشا سبحانی و شیلا خداداد

با توجه به دعوای ساشا سبحانی و شیلا خداداد گویا این 2 از طریق دوستان قدیمی خود، در گذشته نیز با یکدیگر دیدار کرده بودند. این موضوع زمانی مشخص شد که ساشا در کلیپی که در پاسخ به شیلا بیرون داده بود گفت: نگذار دهنم را باز کنم و در رابطه با مهمانی هایی که در کردان قبل از ازدواجت می رفتی صحبت کنم، زیرا همان طور که می دانی دوستان هنرمند مشترک بسیاری داریم و از تو اطلاعاتی دارم که در صورت گفتن آنها بسیار برایت بد می شود.

واکنش ها

در رابطه با دعوای ساشا سبحانی و شیلا خداداد کاربران واکنش های بسیاری داشتند که تعدادی از آنها طرف شیلا را گرفته و عده ای دیگر طرف ساشا را گرفته بودند اما در این میان چیزی که حائز اهمیت است، درست صحبت نکردن و بد دهنی ساشا می باشد زیرا در کلیپی که از خود به انتشار رساند، به شیلا توهین های بسیاری کرد و به همین دلیل بازیگران بسیاری طرف شیلا را گرفته و در این زمینه استوری های بسیاری گذاشتند که ساشا به آنها نیز توهین کرد.

نظر ما درمورد این مورد

دعوا میان تازه به دوران رسیده هایی مانند ساشا سبحانی همیشه طبیعی بوده است و این افراد به فحاشی به دیگران عادت دارند و به همین دلیل چیز عجیبی نیست که میان دعوای ساشا سبحانی و شیلا خداداد نیز فحاشی های بسیاری به این هنرمند مردمی شد. می توانید با دیدن کلیپ هایی که در رابطه با این موضوع به انتشار رسیده است، خود قضاوتی منصفانه داشته باشید.

5 / 5. 1

⚡️ ممکن است علاقه مند باشید

👇 دیدگاه شما در مورد علت دعوای ساشا سبحانی و شیلا خداداد و عکس های پخش شده او چیست؟

بارگذاری تصویر...
سایت abt90 ساشا سبحانی

© تمام حقوق برای وب سایت سایت abt90 ساشا سبحانی محفوظ میباشد.